Duben 2013

!KONEC!

15. dubna 2013 v 15:00 | Terík a Niky |  Ostatní
Ahoj, :) někdo možná už tenhle článek čekal dlouho někdo vůbec.Ale když jsme o tom tak přemýšleli tak už nás to nebavilo na podzim a chtěli jsme skončit takže to tady táhneme už půl roku v takovým občasným přidáváním.Mě(Terku) to docela i bavilo teďka nedávno,ale už mě to zas nebaví a nepřidáváme stejnak takže k čemu to je?? :/ Nám je to hrozně líto když si vzpomenem co všechno jsme tady zažily.Jednoduše bylo to tady užasný a bude nám to možná někdy chybět,ale život jde dál spousta dobrých blogů končí a ikdyž jsme nikdy nebyli nejlepší tak nás to tady s váma bavilo.Ke zrušení nás přemluvila hodně i ta losovačka a to už bylo divný když se do losovačky nikdo nechtěl zapsat. :( Proč končíme?

•Čas-strávili jsme tady dost svého času a sil,které v poslední době nikdo neoceňoval. :( Teď to máme dost nahnutý ve škole je to těžký a nemáme moc čas protože Nikča má zápasy v tenisu já(Terka) letos absolvuju v ZUŠce prostě není tolik toho času a když je tak jsme venku.Teď navíc začne být pěkně takže by to bylo ještě horší. :(

•5Angels-no jo za tenhle názor nás možná někdo ukamenuje protože prostě už máme na holky tak trochu jinej názor než v dobách kdy jsme je milovali a měli jsme je všude.Vím že vás to asi nezajímá,ale pamatujem si ty doby kdy jsme měli jejich fotkama zaspamovanej mobil a každá členka měla vlastní složku s fotkama a videama.Byly to krásný časy.Na holky,ale určitě nezapomínáme máme v pokojích pořád plakáty,fotky a vzpomínky a plánujeme že pojedem na koncert do Oder 15.6 kdyby někdo jel určitě napište třeba se potkáme. :))

•Blogování-Terka má autorskej blog,Nikča ne,ale tak snad si založí určitě by byla škoda kdyby přestala blogovat. :) O 5A nás to už,ale moc nebaví. :( To,ale všichni víte. :/

Možná...........


Upravená fotka

7. dubna 2013 v 15:08 | Terík |  Vendy a Miška společně
Ahoj,jak se máte?Nikdy nevím co psát no....udělala jsem upravu s Wenn i s Miškou.Ta Míša je tam taková blbě upravená ty vlasy,ale jinak to nějak nešlo :/


:)) tak to zítra přežijte ve škole a počítejte s tím že zítra nenapíšu protože v utery píšem čtvrtletku.... mějte se pp... :))

Blend? s Vendy

4. dubna 2013 v 14:16 | Terík |  Vendy Vošmiková
Ahoj,losovačku teda ruším protože se zapsali jen tři lidi a štve mě to měla jsem ty lístečky už i napsaný a čekala jsem jenom na čtvrtýho :/ Příště mě upozorněte že to nemá cenu.Jinak udělala jsem blend s Vendy :P :)

Původně to neměl vubec být blend takže to tak i vypadá a hlavně to bylo určený pro Áďu Z.,která chtěla naučit blend. :) Tak se mějte pp....

Náš YouTube kanál

1. dubna 2013 v 13:36 | Terík |  Videa
Ahoj,dneska bych vám chtěla připomenout náš YouTube kanál momentálně máme celkově 853 shlédnutí všech videí.A videí máme 15.Dneska jsem tam nahrála video o haters 5Angels a nápad jsem našla na blogu http://we-like-5angels.blog.cz/1303/i-am-fandilek#komentare a řekla jsem že by bylo fajn udělat takové další video takže budu ráda když se na něj podíváte a řeknete mi jak se vám líbí. :))
Náš kanál je:
a video,které jsem dnes přidala je tohle


Tak snad se vám líbí a snad nevadí že v tom pokračuju. :) Jinak upozorňuju znovu na dva důležité odkazy TADY a TADY.
První odkaz je na kontrolu členů v clubíku a druhý na losovačku ještě chybí jeden člověk,který by se zapsal a losovačku natočím,ale budu ráda když vás bude i víc. :)) Tak se (s)mějte a užijte si poslední den doma.